Snelle start voor Excelsior

0
47

10 juli 2006

De Rotterdamse voetbalclub Excelsior keert dit jaar terug op het hoogste niveau. Niet alleen is de vereniging gepromoveerd naar de Eredivisie, ook is het wagenpark grondig vernieuwd. Voortaan rijden de spelers en technische staf rond in Toyota’s Prius.

De nieuwe Toyota’s Prius komen in de plaats van de types Yaris en Corolla waarmee de selectie van de club zich voorheen voortbewoog. Dankzij het binnenhalen van het kampioenschap in de Eerste Divisie is Excelsior gepromoveerd naar de Eredivisie en is ook het budget toegenomen. Al is de hybride Prius dankzij zijn lage brandstofkosten niet eens veel duurder dan zijn voorgangers.

Simon Kelder, algemeen directeur van Excelsior, vertelt: “Hiermee komen we in de Eredivisie goed voor de dag. Het zijn prachtige én zuinige auto’s. We zijn hier als club heel gelukkig mee.” Op 3 juli werden de negentien nieuwe auto’s afgeleverd bij stadion Woudestein. “Ze stonden mooi in een rijtje voor het stadion geparkeerd, in vier kleuren. Uiteraard ontbraken de kleuren van onze club, zwart en rood, niet. Want we mogen dan in mooie nieuwe auto’s rijden, onze clubkleuren blijven we trouw.”